.

.

Shiyong стакло за зачинување на резервоарот кујна чиста шишиња за зачини со пиперка лажица зачинети тегли масло четка мед диспензерот

Shiyong стакло за зачинување на резервоарот кујна чиста шишиња за зачини со пиперка лажица зачинети тегли масло четка мед диспензерот

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

☞ Погодно е да се чуваат различни зачини, зрна, добро запечатување ☞ Направете го тоа целосно затворено кога не се во употреба за да го задржите зачинот свеж, удобен и практичен!. ☞ Нордиски моден дизајн, модерен и практичен, погоден за складирање на разни прав и грануларни мирудии. ☞ Тој е многу погоден за употреба во ресторан и семејство, што се користи за дистрибуција на сол, бибер, шеќер, шеќер во прав и други зачини, што се користи за готвење, сад за печење и кондимент. ☞ Може да се користи страната на капакот. На страната има простор за филтрирање, што го олеснува истурањето на зачини; Страничното отворање е големо, што е погодно за да се истура зачини во зачини. Боја : Црна и чиста материјал : ПП (полипропилен) смола, стакло : Д*Н : 6,5*15см (2,55*5.9in) пакет вклучува : 1 x контејнер за зачини.

Други карактеристики

Најдобри понуди