.

.

Сојузничка колекција на месинг Skyline под држач за пешкири за хартија од кабинет, сатен хром

Сојузничка колекција на месинг Skyline под држач за пешкири за хартија од кабинет, сатен хром

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Заштеда на простор и разноврсен дизајн. Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање. Достапно во најразлични завршувања на дизајнери. Обезбеден ограничен живот за задоволство на клиентите. Направено од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Заштеда на простор и разноврсен дизајн. Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање. Достапно во најразлични завршувања на дизајнери. Обезбеден ограничен живот за задоволство на клиентите. Атрактивен дизајн носи допир на стил и ефикасност во вашата кујна. Овој цврст држач за крпи за хартија од месинг може да се монтира под кабинетот со отворање на левата или десната рака и ќе ја смести дополнителната длабочина на денешните ролни за пешкири за хартија за супер големина. Овој едноставен дизајн на контра-заштеда одговара на секој декор, е лесен за вчитување, ги задржува бројачите без неред и е достапен во 14 современи и традиционални завршувања. Додатоците во колекцијата Prestige Skyline имаат чисти, едноставни линии што се гледаат во современиот дизајн и нежни, елегантни кривини.

Други карактеристики

Најдобри понуди