.

.

Mepra AZB10221140 Баварија од не'рѓосувачки челик Грав, [пакет од 24], 18,8 см, безбеден прибор за миење садови за миење садови

Mepra AZB10221140 Баварија од не'рѓосувачки челик Грав, [пакет од 24], 18,8 см, безбеден прибор за миење садови за миење садови

DEN 649.60

Количина на стоки
Тековен

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Дизајнирано во Италија : Мепа е позната по иновации во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Искусете нешто посебно : Оваа колекција на Flatware го зрачи луксузот како начин на живот. Има ладен, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишени преку генерации на традиција, техника и врвни материјали. Прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење е направен со употреба на 18/10 не'рѓосувачки челик. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од елементите за легури и е многу силен. Материјалот останува под влијание на корозија и оксидација. Mepra Gravy Landle : Достапно во сет од 24, сивата легла е долга 18,8 см. Има мазна завршница од не'рѓосувачки челик и е ергономски дизајниран за удобен зафат. Преферирани се од хотели, ресторани, кафулиња и угостителски компании. Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Дизајнирано во Италија : Мепа е позната по иновации во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Искусете нешто посебно : Оваа колекција на Flatware го зрачи луксузот како начин на живот. Има ладен, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишени преку генерации на традиција, техника и врвни материјали.

Други карактеристики

Најдобри понуди