.

.

Цртана торба со цртани филмови Амбесон, цветни пеперутки крилја гранки украси цветна пролетна шума, крпа постелнина торба за еднократна употреба за купување книги

Цртана торба со цртани филмови Амбесон, цветни пеперутки крилја гранки украси цветна пролетна шума, крпа постелнина торба за еднократна употреба

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Лен Големина : 16,5 "w x 14" ч. Има ткаенина над рачките на рамото. Слика отпечатена од едната страна. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Боја во печатена слика : канелени црно розови. Ecofriendly материјал : Направено од 100% постелнина со студија, зашивање со тешки работи. Држи до 30 килограми. Мулти-намена : торба за намирници, тота за библиотека, торба за перење, тота за плажа, базен, работа и повеќе! Забава. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Нема повеќе пластични или хартиени кеси! Одете зелено со оваа целосно рециклирана и еднократна торба за ленени ленени. Совршена големина за сите ваши потреби со голем капацитет. Мерења : 16,5 "W x 14" ч. Со удобни и цврсти над ремени на рамото. Направете го овој шопинг за вашата нова омилена торба за намирници, библиотечна тота, тота за плажа, торба за пелена. Тој нуди многу погодност при складирање на работи како i Pad, лаптоп од 13 ", учебници, мобилни телефони, клучеви, торби за шминка, дневни основни работи или други работи. Само започнете да размислувате за сите места каде што можете да ја користите оваа разноврсна Еко торба! намирници, одење во библиотеката, има пикник во паркот, училиште, час по јога, патување. Земете го таму каде што сакате. Има едноставен и стилски дизајн, без патенти, џебови или постава. Само постелнина со финален квалитет. Тешката зашивање ќе трае подолго без олабавување на навои и може да задржи до 30 килограми тежина. Во споредба со памукот, постелнината бара помалку вода за да се одгледува и е 30% посилна. Одлична идеја за подароци за него или неа, млада или стара, за секоја пригода . Со најширокиот опсег на отпечатоци што ќе го најдете насекаде, сигурно ќе го пронајдете вистинскиот дизајн за таа посебна личност! Нашите дизајни за торбички торби се професионално печатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе направи некој да се насмевне со смешно, симпатично , гроздобер, или експресивно уметничко дело.

Други карактеристики

Најдобри понуди