.

.

Сет за преносни чајни за патувања Fanquare, рачно изработен чај од кунгфу, порцелански чајник, чајници, бамбус чај ​​сад со преносна торба за патувања, бела

Сет за преносни чајни за патувања Fanquare, рачно изработен чај од кунгфу, порцелански чајник, чајници, бамбус чај ​​сад со преносна

DEN 702.24

Количина на стоки
Тековен

Гаранција : Ако го примите производот со скршени, ве молиме фотографирајте и контактирајте не откако ќе ја добиете парцелата Ние ќе одговориме и ќе го организираме вториот превоз или поврат многу наскоро. Ние поддржуваме да направиме на големо, ОЕМ и ОДМ. Пакет : 1xteapot, 4xtea чаша, 1xgongdao чаша, цедалка од 1xtea, 1xtea canister, 1xtea клип, фиока 1xtea, 1xtea мат, 1xtravel bag; керамичкиот производ се преполни со пена и шокпроизводна кутија за да се спречи скршено во превозот. Капацит на капацитет : чајник : 5.9oz? 175ml), чаша чај : 1,69oz (50ml) чаша Гонгдао : 4.6oz (138ml), проверете ја големината на керамичкиот производ е преполна со пена и шок -кутија за да се спречи скршениот начин на испорака. Капацит Капацит : чајник : 5.9oz? 175ml), чаша чај : 1,69oz (50ml) Куп на Гонгдао : 4.6oz (138ml), проверете ја големината и волуменот пред да ја нарачате. Апликации : Домаќинство, канцеларија, колекција, подароци за одмор, подарок за венчање, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста и годишнината.

Други карактеристики

Најдобри понуди