.

.

Ldchnh 50 држачи за декорација на свадби, салфетки прстени за табели врвни украси за салфетки за салфери за забави на салфетки

Ldchnh 50 држачи за декорација на свадби, салфетки прстени за табели врвни украси за салфетки за салфери за забави на салфетки

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, што не само што може да чува салфетки, туку и да ја украси околината. Како деликатна декорација за свадби и банкети. Исклучителна изработка, цврста и издржлива. Совршен за забави, вечери, свадби, прослави. Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови. Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, што не само што може да чува салфетки, туку и да ја украси околината. Како деликатна декорација за свадби и банкети. Исклучителна изработка, цврста и издржлива. Совршен за забави, вечери, свадби, прослави. Погоден е за хотели, ресторани, клубови и домашно салфетка прстенот генерално се става на масата, што не само што може да чува салфетки, туку и да ги украси околината за деликатна декорација за свадби и изработка на банкетсексот, цврсто и трајно перфекција за забави, вечери, свадби, славења, слави Вклучува : 50* прстени од салфетка (други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди