.

.

XDCHLK керамички зачинети тегла за домаќинства за зачинување шише кујнски декорација за складирање тегла за зачини

XDCHLK керамички зачинети тегла за домаќинства за зачинување шише кујнски декорација за складирање тегла за зачини

DEN 4436.48

Количина на стоки
Тековен

Овошни облици за подобро украсување на вашата кујна Добро запечатување, нема потреба да се грижите за безбедноста на мирудиите. Керамички процес под Glaze, без олово, без кадмиум, безбеден и сигурен. Секоја мала кутија доаѓа со мала лажица за лесно мерење во секое време. Лесно за чистење и еднократно. Опишете облици на описи за подобро украсување на вашето запечатување на Kitchengood, нема потреба да се грижите за безбедноста на керамичкиот процес на керамички миризли, без олово, без кадмиум, безбедна и сигурна мала кутија доаѓа со мала лажица за лесно мерење во кое било време на чистење и повторна употреба Продукција Параметар : Ceramic Apsplicable Space : Kitchen Color : Како што е прикажано : 9*9*10.5 CMStyle : 1 Can 1 Spoonaplicable People : The Public Package вклучува : Зачинет сад*1 парче (со исклучок на други демо производи) Белешки : 1. Поради различни монитори и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата.

Други карактеристики

Најдобри понуди