.

.

Богатството на Каролина CJ1061-XMUK буква x Шеврон Карун и златен Ултра Хугер за тенок лименки, може да се подигнат ракав со ракав машина за пиење ракав за пијалоци со рак

Богатството на Каролина CJ1061-XMUK буква x Шеврон Карун и златен Ултра Хугер за тенок лименки, може да се подигнат ракав со ракав машина за пиење

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

Универзално вклопување : Совршено дизајниран да се вклопи во различни тенок лименки од 12 мл, од освежувачите на Микелоб Ултра и Старбакс до лименките на Хајнекен светлина и Периер Ексклузивно уметничко дело : Изложување на живописни, уметнички дела со целосна боја создадени од нашите талентирани уметници, овие можат да додадат допир на стил и да го направат вашиот пијалок лесно идентификуван. Трајни и песни : Изработени за долговечност, нашите конзерви со конзерви го одржуваат својот дизајн дури и по машинското перење, осигурувајќи дека уметничките дела остануваат живописни и не се олупеат. Преносни и удобни : Овие изолатори за склопување на пијалоци се лесни за чување и транспорт, што ги прави идеален додаток за секој собир или прилика. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Шеврон - Подароци за училишни бои, Шеврон - колекционерски бои во училиштата, Шеврон - Училишта за бои. Универзално вклопување : Совршено дизајниран да се вклопи во различни тенок лименки од 12 мл, од освежувачите на Микелоб Ултра и Старбакс до лименките на Хајнекен светлина и Периер. Ексклузивно уметничко дело : Изложување на живописни, уметнички дела со целосна боја создадени од нашите талентирани уметници, овие можат да додадат допир на стил и да го направат вашиот пијалок лесно идентификуван. Трајни и песни : Изработени за долговечност, нашите конзерви со конзерви го одржуваат својот дизајн дури и по машинското перење, осигурувајќи дека уметничките дела остануваат живописни и не се олупеат.

Други карактеристики

Најдобри понуди