.

.

Beminh Кујна Backsplash Налепници Позадина, Кујна Налепници Самолепливи Кујна Алуминиумска Фолија Налепници Масло Доказ Водоотпорен Шпорет Налепница

Beminh Кујна Backsplash Налепници Позадина, Кујна Налепници Самолепливи Кујна Алуминиумска Фолија Налепници Масло Доказ Водоотпорен Шпорет Налепница

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Анти-масло, анти-прашина и анти-вода : Направени од пластична и алуминиумска фолија, многу посилни против оган од нормалниот пвц лист Отпорен на топлина и влага, Лесно бришење за отстранување на дамките!. Самолеплива : Отстранливата налепница за грб има пресечени мрежни линии за лесно мерење и поставување, лесна за создавање нов изглед или поправка на изгледот на сите постоечки мазни површини. Лесно сечење и дотерување : Самолеплива кора и леплива позадина, Лесна паста и отстранување. Лесно се аплицира за брзо и стилско ажурирање на кујната. Овие плочки со текстура од кора од сребро портокал може да се исечат за да одговараат на вашиот простор. Големина околу : Ширина 0,4 М Х Должина 3м (15,7 инчи Х 118 инчи) Ве Молиме измерете го вашето место точно и нарачајте соодветно со некои дополнителни. Одлично за украси за домови, Употреба во кујнски ормари ,работна површина ,полици, ѕидови ,оставата ,Чајната Кујна, Машини За Миење Садови, Панели За Машини За Миење Садови, Хауба За Рерна ,Фрижидери, апарати итн., инстант кора и нанесете на рамни површини. Реновирањето на вашиот дом никогаш не било лесно!. Совршен за кујнски ормар, полица, фиока за комоди, занаетчиски проекти, ноќна маса, библиотека, врата, гардероба, шкаф, фрижидери, микробранови печки и други мазни површини.

Други карактеристики

Најдобри понуди