.

.

12 парчиња палми лисја плочи Хаваи Стил закуска фиока за еднократно колачиња Кенди натопи од палма лисја за сервирање на плоча зелена пластична храна послужавник л?

12 парчиња палми лисја плочи Хаваи Стил закуска фиока за еднократно колачиња Кенди натопи од палма лисја за сервирање на плоча зелена пластична

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

Содржина на пакетот : Секој пакет доаѓа со 12 парчиња палми за лисја на палми со иста големина, доволна количина може да ги задоволи вашите потреби за дневна употреба и барања за замена, секако дека можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство Ividивописни ленти за лисја : Секоја фабрика остава послужавник е дизајниран како иста форма на лисја на дланката, обрасците можат да ги направат овие зелени плочи за чистачи да изгледаат поживописни, овие светла дланка во боја се убави за одржување на вашите омилени колачиња и закуски на летна забава, лесно да се додадат тропски Допрете до вашата забава. Специфичен материјал : Овие фиоки за закуска што можат да се користат се изработени од пластичен материјал, тие се направени со добра изработка со светло зелена боја, мазна површина и рабови, и тие се лесни за да носите и чувате, што може да ви понуди долгорочна апликација. Мерење : Хавајските закуски закуски мерат приближно. 21 x 17,5 x 3 cm/ 8.3 x 7 x 1,2 инчи, доволно капацитетот е правилен за чување на заеднички закуски, како што се колачиња, чипови, салата, бонбони и овошје, што може да донесе многу погодност за вашиот секојдневен живот. Прославувајте разни забави : Овие фиоки за закуски со палми од лисја се убави додатоци на забави на Хавајски теми, забави на Луау, роденденски забави, скара, свадби, семејно собирање, погодни за држење чипови, бонбони и многу повеќе, тие ќе ја направат вашата храна да изгледа по вкусна и привлечна . Содржина на пакетот : Секој пакет доаѓа со 12 парчиња палми за лисја на палми со иста големина, доволна количина може да ги задоволи вашите потреби за дневна употреба и барања за замена, секако дека можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство. Ividивописни ленти за лисја : Секоја фабрика остава послужавник е дизајниран како иста форма на лисја на дланката, обрасците можат да ги направат овие зелени плочи за чистачи да изгледаат поживописни, овие светла дланка во боја се убави за одржување на вашите омилени колачиња и закуски на летна забава, лесно да се додадат тропски Допрете до вашата забава. Специфичен материјал : Овие фиоки за закуска што можат да се користат се изработени од пластичен материјал, тие се направени со добра изработка со светло зелена боја, мазна површина и рабови, и тие се лесни за да носите и чувате, што може да ви понуди долгорочна апликација.

Други карактеристики

Најдобри понуди