.

.

Кујнски ножици, кујнски ножици за кујнски ножици со тешки ножици, машина за миење садови, безбеден повеќенаменски не'рѓосувачки челик, остри ножици за храна за пиле

Кујнски ножици, кујнски ножици за кујнски ножици со тешки ножици, машина за миење садови, безбеден повеќенаменски не'рѓосувачки челик, остри

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

1 、 Обезбедете безбедна околина за готвење, отклучување и блиски функции Нашите кујнски ножици се долги 5,1 инчи. (Другите беа само 3,9 инчи.) Колку е подолго сечилото на ножиците, толку помалку процес обично се потребни за да се заврши работата. Микро - засиленото сечило не само што помага да се поправи сечилото на предметите и храната што ги сече, туку исто така ви помага да готвите вкусна храна лесно !!. 2 、 Две групи ножици : Постојат две групи ножици, вклучувајќи ножици за живина, растителни ножици и ножици за живина. Совршен за жени, мажи, возрасни и деца над 12 години. Лесен за употреба во кујната, домот, автомобилот, на отворено и кампување. 3 、 Мултифункционални кујнски ножици со ергономски дизајнирана форма на рачката, удобна, лесна за употреба, лесен за одржување, заштеда на зафатеното време. 4 、 Препорачано миење на рацете, лесно и удобно работење, исто така може да се користи во машината за миење садови, лесен за чистење. 5 、 Добра услуга : Ако од која било причина не сте задоволни од целиот живот на ножиците во кујната, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе ви обезбедиме целосна наплата. Нарачајте ги нашите кујнски ножици сега!. 1 、 Обезбедете безбедна околина за готвење, отклучување и блиски функции. Нашите кујнски ножици се долги 5,1 инчи. (Другите беа само 3,9 инчи.) Колку е подолго сечилото на ножиците, толку помалку процес обично се потребни за да се заврши работата. Микро - засиленото сечило не само што помага да се поправи сечилото на предметите и храната што ги сече, туку исто така ви помага да готвите вкусна храна лесно !!. 2 、 Две групи ножици : Постојат две групи ножици, вклучувајќи ножици за живина, растителни ножици и ножици за живина. Совршен за жени, мажи, возрасни и деца над 12 години. Лесен за употреба во кујната, домот, автомобилот, на отворено и кампување. 3 、 Мултифункционални кујнски ножици со ергономски дизајнирана форма на рачката, удобна, лесна за употреба, лесен за одржување, заштеда на зафатеното време. 4 、 Препорачано миење на рацете, лесно и удобно работење, исто така може да се користи во машината за миење садови, лесен за чистење. 5 、 Добра услуга : Ако од која било причина не сте задоволни од целиот живот на ножиците во кујната, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе ви обезбедиме целосна наплата. Нарачајте ги нашите кујнски ножици сега!. Визијата на нашата компанија е да води во услугата, квалитетот и иновациите. Ние се фокусираме на вашите потреби и развиваме отворен, сигурен и лојален однос заснован на внимателно следење на потребите на сите наши клиенти и се грижиме за нив. Наша цел е да ви обезбедиме уникатно искуство за купување. Овој сет на висококвалитетни ножици за сечење на месо ќе ја однесе подготовката на вашата храна на ново ниво. Без разлика дали често готвите пилешко или друга живина, месо, риба или зеленчук, оваа магична мултифункционална алатка за готвење е од суштинско значење за секоја кујна. Овој пар ножици може да ви заштеди време на производство.

Други карактеристики

Најдобри понуди