.

.

Тешка тава за тава за тешка должност, решетката за капаци, кујнски кабинет за кујни, садови и организатор на тави, методи 8 нивоа Организатор за организатор за кабин?

Тешка тава за тава за тешка должност, решетката за капаци, кујнски кабинет за кујни, садови и организатор на тави, методи 8 нивоа Организатор

DEN 1440.00

Количина на стоки
Тековен

3 DIY начин без алатки собрание : Одлични садови и тави за организаторски решетки под кабинет за повеќекратни намени; Лесно и брзо склопување на 3 начини на DIY : вертикална од обете страни, вертикална од едната страна, хоризонтално од едната страна; Само вметнете ги разделувањето во слотовите на решетката, не се потребни алатки, толку лесна инсталација Анти-лизгање и побезбеден : Овој организатор на ПАН е обложен со гума против лизгање на делителите, што спречува гребење и лизгање на кујнските кујни. Главната рамка усвојува сеопфатен дизајн, кој е посигурен. Space Saver : Најдобар начин да помогнете во спречувањето на вашиот нов прибор за готвење да гребе и штети кога се наредени еден во друг. Ние нудиме 1-годишна гаранција за замена за овој организатор за извлекување тенџере и тава. Добијте го сега, не чекајте. Идеја и услуга за подароци : Ние секогаш се соочуваме со проблемот што кујната лесно го влегува во хаос. Со организаторот на кујнскиот кабинет не треба повеќе да го носиме досадниот неред. Ова е совршен подарок за вашиот lубовник, семејство и пријатели за Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на мајката и така натаму.

Други карактеристики

Item Type:
Heavy Duty Pan Rack
Material:
iron
Package List:
1* Heavy Duty Pan Rack
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Најдобри понуди