.

.

Држач за стакло со стакло наопаку виси железо облога тип на приказ на креативна дневна соба декорација на шишиња шишиња со вино стакло држач креативно стакло држач

Држач за стакло со стакло наопаку виси железо облога тип на приказ на креативна дневна соба декорација на шишиња шишиња со вино стакло

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Големина : (два снимка) 55*20см, 65*20см, боја : црна, бронза, бела Процес на позлажување на железо, силно заварување, подолго време за отпорот на 'рѓа, издржливо и лесно за чистење. Прилагодлива висина, телескопска шипка, двојна продавница, прекрасни кривини, направени целосно од густи линии. Позлатеност со висока прецизност, закривена лента за вино од типот S, електростатска позлата со висока прецизност, мазна површина и без бледнее, повеќе текстура, криви дизајн на вина за да се постави црвено вино постабилно. Виси виси чаша, уникатен дизајн, може да става чаши за висино вино, стаклото за вино се поставува цврсто, не е лесно за гребење, фино изработка, мазни линии. Големина : (два снимка) 55*20см, 65*20см, боја : црна, бронза, бела. Процес на позлажување на железо, силно заварување, подолго време за отпорот на 'рѓа, издржливо и лесно за чистење. Прилагодлива висина, телескопска шипка, двојна продавница, прекрасни кривини, направени целосно од густи линии. Позлатеност со висока прецизност, закривена лента за вино од типот S, електростатска позлата со висока прецизност, мазна површина и без бледнее, повеќе текстура, криви дизајн на вина за да се постави црвено вино постабилно. Виси виси чаша, уникатен дизајн, може да става чаши за висино вино, стаклото за вино се поставува цврсто, не е лесно за гребење, фино изработка, мазни линии. Добредојдовте во нашата продавница! Нашата продавница има многу стилови, можете да одите во продавницата до прелистувачот Опис на висината Прилагодување на висината : 30-60см, погодна за најразлична чаша за типови на чаши е убаво дизајниран и е совршен начин за зачувување на црвено, бело и Руменило.

Други карактеристики

Најдобри понуди