.

.

Симпатична австралија коала мечка склопувачки кеси за купување на намирници што можат да се користат за намирници, преклопена во прицврстена торбичка

Симпатична австралија коала мечка склопувачки кеси за купување на намирници што можат да се користат за намирници, преклопена во

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Направени во САД или увезени. Полиестерска обвивка. Големина : Големината на торбите за купување за намирници смешни е 16,5 x 24,4 инчи, голем капацитет, кој може да задржи до 40 килограми намирници и може да замени 2-3 конвенционални кеси за намирници. Торба за намирници за печатење на намирници : Чантата за намирници со дизајни има модерни и стилски обрасци на сите торби. Материјалот за торбичка за шопинг е направен од 100% полиестерска крпа, што е една мала тежина, издржлива, водоотпорна торба, таа е идеална ткаенина за торби за купување. Преносна и преклоплива : торбата за еднократно купување е засилена со фино завиткување, може да поддржува тешки намирници. Оваа торба за купување може лесно да се преклопи во внатрешниот џеб, така што можете да ја носите во вашата торба или автомобил без да заземате премногу простор. Тоа е одличен подарок за вашето семејство на роденденот, Денот на мајката, Денот на благодарноста и Божиќ.

Други карактеристики

Најдобри понуди