.

.

Кутија за складирање на кујна Ниизо, креативно складирање тегла запечатени тестенини за складирање кујна висечка кутија за складирање на тестенини, тркалезна тес?

Кутија за складирање на кујна Ниизо, креативно складирање тегла запечатени тестенини за складирање кујна висечка кутија за складирање

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Мултифункционална тегла за глувчиња, лесна за чистење, лесен за земање, транспарентно и видливо, сино, розово две бои по избор ПП материјал, удобен за раката, транспарентен дизајн, се користи за чување тестенини, макарони, тестенини и други долги ленти од тестенини. Транспарентниот дизајн го олеснува прегледот на содржината внатре. Слајдот за влечење на врвот е лесно да се отвори, совладувајќи ја мерката за да се намали отпадот и да се олесни готвењето. Големина : 8,5*7. Боја : розова, сина категорија на производи : Crisper Box Box Layer : 1 Материјал : PP форма : тркалезна.

Други карактеристики

Најдобри понуди