.

.

GFDFD двојно јадење кујна повеќеслојна полица со голем капацитет за одводнување на сад за складирање и решетка за завршна обработка

GFDFD двојно јадење кујна повеќеслојна полица со голем капацитет за одводнување на сад за складирање и решетка за завршна обработка

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Рачката за одвод е изработена од не'рѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка за садови е издржлив Направено од не'рѓосувачки челик, отпуштен и обоен на високи температури, не 'рѓа лесно, и може да се користи долго време дури и во најлоши услови. Тоа е многу практично бидејќи ви дава повеќе простор за складирање без да заземате простор на вашата кујна countertop. Ова би било одличен помошник во кујната. Одлично за големи семејства. Лесно за чистење, осигурајте се дека кујната countertop е сува и можете дури и да ја чувате во плакарот. Многу лесен за употреба, лесен за вклопување во каква било кујна, дизајн за заштеда на простор за да ја одржите вашата модерна кујна чиста и уредна. Рачката за одвод е изработена од не'рѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка за садови е издржлив. Направено од не'рѓосувачки челик, отпуштен и обоен на високи температури, не 'рѓа лесно, и може да се користи долго време дури и во најлоши услови. Тоа е многу практично бидејќи ви дава повеќе простор за складирање без да заземате простор на вашата кујна countertop. Ова би било одличен помошник во кујната. Одлично за големи семејства. Лесно за чистење, осигурајте се дека кујната countertop е сува и можете дури и да ја чувате во плакарот. Многу лесен за употреба, лесен за вклопување во каква било кујна, дизајн за заштеда на простор за да ја одржите вашата модерна кујна чиста и уредна. Рачката за одвод е изработена од не'рѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка за садови е издржлив. Изработено од не'рѓосувачки челик, отпуштен и обоен на високи температури, не 'рѓа лесно, и може да се користи долго време Дури и под најлоши услови.

Други карактеристики

Најдобри понуди