.

.

Држач за хартија за хартија од бамбус во Зеродеко

Држач за хартија за хартија од бамбус во Зеродеко

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Држач за хартија за хартиени пешкири- држач за хартиена хартија за хартија стоечки држачи за хартиени пешкири Ми треба Задолжителна хартиена пешкир- соодветна големина за стандардни ролни за хартиени крпи, може да се примени широко во бања, дневна соба, канцеларија, спална соба. Бесплатен држач за тоалетна хартија- Специјален дизајн : Нашиот држач за хартиени крпи усвојува вертикален пол дизајн со различни височини за да ги задоволи потребите за складирање на различни големини на ролни од хартија. Постојано диспензерот за тоалети- погоден за какво било ролна : кујнски хартиени крпи, тоалетно ткиво, крпа за чистење кујна, пластична обвивка ,. Хартиена пешкир бамбус штанд- Широка применливост : Овој организатор за еднократна станица е погоден за скоро секоја веб-хартија. Список на пакети 1 x ролна хартија Карактеристики -Големина : 21.44x11 штанд за хартија за хартија. -Материјал : Организатор на вертикална хартија од бамбус -боја : Како што е прикажано, Roll Rack Rack Rack -Дизајн за заштеда на простор за лесен пристап, кинење и ракување и лесно работење со само еден организатор на хартија за хартија. - Нашиот држач за хартиени крпи е направен со бамбус материјали што се лесни и издржливи за долгогодишно користење на хартиени крпи бамбус штанд.

Други карактеристики

Најдобри понуди