.

.

Мијазаки Сеисакушо Јн-22б Тенџере Со Сос, 8,7 инчи, Произведено Во Јапонија, Компатибилно Со Индукција, Компатибилно Со Сите Извори На Топлина, Безводно И Претходно За

Мијазаки Сеисакушо Јн-22б Тенџере Со Сос, 8,7 инчи, Произведено Во Јапонија, Компатибилно Со Индукција, Компатибилно Со Сите Извори На Топлина,

DEN 1224.00

Количина на стоки
Тековен

Измешајте и усогласете ја големината на ова топло тенџере за да го направите тенџере со топла вода можете исто Така да ја закачите рачката (се продава одделно) за да ја направите тенџере со една рака Не само што доаѓа со гас, туку може да се користи и во рерната со отстранување на рачката (се продава одделно). Безводен, без масло и загреан. 3-слој алуминиумско јадро конструкција За супериорен пренос На топлина Брзо ја пренесува топлината рамномерно. 10 Години Сигурна Гаранција; Производител Број На Модел : ЈН-22Б; Големина : 11 (Ж)х29 (В)х24 (Г)см; Тежина : 2,5 фунти (1,06 кг). Отстранлива рачка и тело за гнездење за одлично складирање-Убедени да ги користат сите извори на топлина за удобна и внимателна употреба; 1. Отстранливата рачка ви овозможува да ги редите и чувате тавите; Добар 2. Безбеден и издржлив; Може да се отстрани со еден допир; Безбеден и лесен за ставање и полетување; нема потреба да се грижите за изгорени дури и кога користите висококалоричен гас; 3. Лесен за чистење и хигиена; едноделното обликување што не добива Прирабница отпорна на дамки е и предадено. Може да се користи како тенџере со две раце без потреба да ја закачите рачката.

Други карактеристики

Најдобри понуди