.

.

Тврдина Веранда 14 Унца Двојно Старомоден Отворен Садови За Пиење, Во собата на 12, Чад

Тврдина Веранда 14 Унца Двојно Старомоден Отворен Садови За Пиење, Во собата на 12, Чад

DEN 1535.20

Количина на стоки
Тековен

Изработени од кополиестер отпорен на кршење Отворен пријателски садови за пиење. Кристално јасно, нема да исчезнат или облак. Комплет од 12 чаши. Составен од целосен асортиман на производи За садови, брендот D&V од Fortessa обезбедува креативност во комбинација со водечка сила и достапност. Д&В нуди економија, квалитет и спектар на иновативни опции за дизајн во сите опсези на стакларија, садови за вечера, рамни садови и метални садови. Секој ден не мора да значи обичен. Бојата, обликот и текстурата се состојките Што Ги користи Д&В За да го нахрани вашето расположение и да ја инспирира вашата маса. Изненадувачки прифатлива и пријатно креативна, Д&В ви овозможува да се изразите со атрактивен дизајн и паметна вредност.

Други карактеристики

Најдобри понуди