.

.

нутрибулет Паметен Допир Блендер 1500w

нутрибулет Паметен Допир Блендер 1500w

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Овој дисплеј за паметни мешалки светнува со 4 стручно дизајнирани интелигентни програми, 3 брзини на мешање и контрола на пулсот Без разлика дали станува збор за кулинарска контрола што ја посакувате, или мешавина со еден допир, тука е да им служи на сите ваши потреби за мешање. Моторот од 1500 вати ви ја дава потребната моќност за да креирате мешавини на стручно ниво, за професионални резултати секој пат. Стомната со висок капацитет е подготвена да ги спои слатките или солените состојки во најсвилните супи. Исто така, има капак за заклучување и лесен - нашиот излив-неговиот стомна совршен. Вклучени : (1) 1500w Сите Црни Моторни База (1) 64оз Стомна (1) Заклучување Стомна Капак Со Истурете Излив (1) Подесување (1) Рецепт водич. Јасна предност-нашите супер издржливи стомни се без БПА и безбедни за миење садови. Оваа ставка доаѓа со 1 година ограничена гаранција. ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете Го Упатството за Употреба пред употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди