.

.

Смешни чаши, 3Д порцелански фигурински чаши за кафе со лажица, најдобри подароци за Божиќни роденденски момчиња Девојки Деца, 12 унци

Смешни чаши, 3Д порцелански фигурински чаши за кафе со лажица, најдобри подароци за Божиќни роденденски момчиња Девојки Деца, 12 унци

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

? Кригла Апсолутно изненадување скриено животно внатре, скриено со вашиот пијалок по избор, овие животни од длабоко се откриваат додека пиете Дизајн на фигура со 3Д керамика дефинитивно ќе додаде забава на вашето време за кафе. Димензии : Големина : 7,9*8*9см, капацитет : 350ml /12 унца. ? Направено со керамички керамички, рачно изработена кафе, создава живописен, долготраен, без олово дизајн. Заоблениот и мазен стил го прави поубав, исто така одличен избор за подароци за жени мажи мама баба или loversубители на животни. - Совршен за патување или украси за настан во џунгла. ? Машината за миење садови безбеден и микробранова пријателска за ваша погодност, интересен начин да уживате во вашите топли и ладни пијалоци. Голем капацитет од 350мл. Лесен за употреба и чистење : Удобна големина и тежина, микробранова, рерна и замрзнувач безбеден, лесен за измивање на рачно мазна емајл. Исклучителна вредност и одлична за дома, роденден, свадба или забава за славење секоја прилика. Овие симпатични скриени животински кригла се само она што го сакавте и очекувавте. Издржлив, економичен и најдобар дизајн. Чај од чај од порцелан од порцелан е изработена од силна и цврста густа керамика за издржлива кригла за новини, симпатичен подарок или акцент на декор. Гаден потегнување на животни, скриено животно длабоко се откриваат додека пиете, празник за Ноќта на вештерките роденден Божиќни подароци за момчиња девојчиња деца. Додај во КАРТ сега, донесете го овој најсечен дом на животни. Секое повеќе прашања, ве молиме контактирајте го продавачот „Понеринер“, 100% задоволителна гаранција на клиентите, нудиме лесни приноси и размени и гаранција за враќање на парите од 100% , ако сте незадоволни од нашите производи. ? Кригла Апсолутно изненадување скриено животно внатре, скриено со вашиот пијалок по избор, овие животни од длабоко се откриваат додека пиете. Дизајн на фигура со 3Д керамика дефинитивно ќе додаде забава на вашето време за кафе. Димензии : Големина : 7,9*8*9см, капацитет : 350ml /12 унца. ? Направено со керамички керамички, рачно изработена кафе, создава живописен, долготраен, без олово дизајн.

Други карактеристики

Најдобри понуди