.

.

Држач за хартиени пешкири под кабинетот, кујнски wallид од не'рѓосувачки челик држач за хартија, само-леплици или завртки, за кујна и бања. Silver 2pack

Држач за хартиени пешкири под кабинетот, кујнски wallид од не'рѓосувачки челик држач за хартија, само-леплици или завртки, за кујна

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Држач за хартија за крпи x 2 компјутери Лепило x 4 компјутери. Поправање завртки x 2 компјутери. Упатство за упатства x 1 компјутер. Повеќе опции за монтирање : вертикална или хоризонтална. Метод на монтирање : Самолепливо или дупчење. Големина на производот : 13 x 3 x 5,9 инчи. Исчистете го wallидот и држете го сув. Отстранете го заштитниот филм. Залепете го на идот. Притиснете неколку секунди. Користете хартиени крпи по 24 часа. Вметнете ја завртката за експанзија во дупката со чекан. Затегнете ги завртките со шрафцигер. Затворете ја навртката. 【Материјал】 држач за хартија од хартија од не'рѓосувачки челик, водоотпорен, отпорен на 'рѓа, доказ за гребење, анти-оксидација, лесен за чистење, со добро оптоварување и лепење, употребата на процес на заварување не е лесно да се падне, Максимално оптоварување до 20lb. 【Големина】 држач за хартија за хартија Вкупна должина на шипката : 13 инчи, растојание од wallидот : 2 инчи , 13,2 x 2,36 x 5,7 инчи , држач за хартија поставена со wallидови, инсталиран каде и да може да се обеси, погоден за кујни, бањи, канцеларии, RVS , плакари, фрижидери, простории за перење, итн. 【Метод на инсталација】 Лепилото е погодно за употреба на мазни површини како што се плочки, стакло, дрво, мермер, метал, итн. , а потоа почекајте 24 часа. На wallsидовите кои не се погодни за залепување, можете да изберете да дупчете дупки за инсталација, како што се wallsидови од гипс, wallsидови од гипс, wallsидови на цемент, wallsидови на тапети, итн. , држачот на крпи за хартија под кабинетот може да се користи не само како држач за хартија, туку и како држач за пешкири за да ги организирате вашите кујнски материјали, како што се крпи, ролни со хартиени крпи, алуминиумска фолија, прицврстувачки филм и што било друго што може да се обеси. Ја прави вашата кујна да изгледа пријатна и почиста. 【Услуга по продажбата】 : Ние нудиме замена без загриженост за 12 месеци! Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. 【Материјал】 држач за хартија од хартија од не'рѓосувачки челик, водоотпорен, отпорен на 'рѓа, доказ за гребење, анти-оксидација, лесен за чистење, со добро оптоварување и лепење, употребата на процес на заварување не е лесно да се падне, Максимално оптоварување до 20lb.

Други карактеристики

Најдобри понуди