.

.

Mepra AZD20096330 Правоаголен послужавник CM 30X21 Палас, не'рѓосувачки челик

Mepra AZD20096330 Правоаголен послужавник CM 30X21 Палас, не'рѓосувачки челик

DEN 12465.28

Количина на стоки
Тековен

Направено во Италија со највисок квалитет од 18/10 не'рѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови. Високо полирање. Направено во Италија со највисок квалитет од 18/10 не'рѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови. Високо полирање. Правоаголна лента CM 30 X21 Палас, 6 парчиња. Направено во Италија со највисок квалитет од 18/10 не'рѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови. Високо полирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди