.

.

Mygift Wallид монтиран цврст држач за пешкир од дрво од дрво и складирање на решетки за зачини лебдечки полица со индустриска црна метална цевка лента

Mygift Wallид монтиран цврст држач за пешкир од дрво од дрво и складирање на решетки за зачини лебдечки полица со индустриска црна метална

DEN 479.84

Количина на стоки
Тековен

Wallидни монтирани дрвени и метални цевки за лебдечка полица и држач за хартиени крпи обезбедуваат стилски складирање и организација на вашиот кујнски wallид Реалните фитинзи на цевките и запалената дрвена штица додаваат еклектичен и урбан-тематски дизајн на кој било стил на декор. Полицата за складирање на виси од 15-од 7-инчи обезбедува простор за чаши, мирудии, зачини и други кујнски предмети. Отворената лента за крпи овозможува лесни промени во ролните со хартиени крпи ** Крпи за хартија кои не се вклучени **. Приближни димензии : 6,7 H × 15 W × 7,1 L (во инчи). Додавање на допир на индустриска талент во кујната, заедно со удобен простор за складирање на крпи, чаши, мирудии и многу повеќе, ова лебдечко дрво и полица за цевки е идеално за мали простори и еклектични декори. Изгорена штица од дрво и реални фитинзи за цевки создаваат солиден изглед, а отворената количка ги олеснува менувачките ролни за хартиени крпи. Безбедно монтирање на повеќето wallидни површини, оваа решетка за кујнски пешкири нуди лесен начин да се направи секоја кујна или просторија за кршење поефикасна.

Други карактеристики

Најдобри понуди