.

.

Виолетова глина чај домашно милениче жаба лотос лисја скулптура чај фигура десктоп украси рачно изработени занаети дома чај сет декорација чајници

Виолетова глина чај домашно милениче жаба лотос лисја скулптура чај фигура десктоп украси рачно изработени занаети дома чај сет декорација

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Занает : Сите рачно изработени Одличната декорација на садот за чај, изгледа одлично на масата или кабинетот за прикажување. Погоден за украсување дневна соба, спална соба, студија соба, канцеларија, просторија за медитација на јога, просторија за јога, хотел, библиотека, итн. Декорација, уметничка колекција, благодарност, роденден, бизнис, сувенири и др. Azzез до вашиот чај времиња!. Оставете додадете елеганција на вашата трпезариска табела. Колор : Цим Тежина : 800 грамсиф имате какви било прашања кога користите, Ве молиме слободно контактирајте не по порака.

Други карактеристики

Најдобри понуди