.

.

Rygrzj 10kg кофа со ориз запечатена ориз кутија за домаќинства со кутија за домаќинства во кутија за складирање на влага-докажано од инсекти и жито O2H0

Rygrzj 10kg кофа со ориз запечатена ориз кутија за домаќинства со кутија за домаќинства во кутија за складирање на влага-докажано од инсекти и

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Лесен за употреба : Диспензерот со ориз е дизајниран со ваша погодност во умот : 1 Транспарентни линии на скала до содржина без отворање на капакот; 2. Да се ​​постави лесно количество ориз без отворање на капакот; 3. Мерење на чашата за да се осигурате дека можете да извадите еднакви количини ориз од садот. И нема да заземе премногу простор во вашиот во случај да сакате да чувате таму. Материјал со висок квалитет : Диспензерот со ориз е направен со висок квалитет PP материјал, што го прави контејнерот со ориз доволно издржлив за долгорочна употреба. Овој сад за складирање жито е совршен за складирање на ориз, ореви, брашно, грав, закуски, житарки, храна за домашни миленици и многу повеќе. Апликации со широк опсег : Може да се користи за сите видови зрна, од ориз до семе и тестенини или житарки. Мерење на чашата со скала : Пакетот вклучува чаша за мерење на ориз со скала за точно да се измери дистрибуираната количина. Дистрибуција : Лесно прилагодете и измерете го количеството ориз што се распределува на копче. Лесен за употреба : Диспензерот со ориз е дизајниран со ваша погодност во умот : 1. Транспарентни линии на скала до содржина без отворање на капакот; 2. Да се ​​постави лесно количество ориз без отворање на капакот; 3. Мерење на чашата за да се осигурате дека можете да извадите еднакви количини ориз од садот. И нема да заземе премногу простор во вашиот во случај да сакате да чувате таму. Материјал со висок квалитет : Диспензерот со ориз е направен со висок квалитет PP материјал, што го прави контејнерот со ориз доволно издржлив за долгорочна употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди