.

.

Hiddit кујна зачини тегла 4 парчиња Spice Shaker Set, контејнер за складирање на Spice Shaker со капак и лажица

Hiddit кујна зачини тегла 4 парчиња Spice Shaker Set, контејнер за складирање на Spice Shaker со капак и лажица

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Дизајн карактеристики : Овој сет за зачини за зачини е четири независни внатрешни контејнери кои можат да се расклопат или исчистат одделно Дизајнот на Baffle ги раздвојува зачините и спречува мириси. Транспарентно размавта ги покрива сите содржини, што е јасно видлива, водоотпорна и отпорност на нафта, и изолира дамки од маслото, што го прави многу лесен за употреба и полнење. Лажица е вклучена во секоја тегла за зачини. Опис на производот : Големината на овој сет за зачини за зачини е 26*8,7*7,5 см/10.9in, изработен од висококвалитетен PP материјал, силен и издржлив, не грижете се за паѓање и кршење на кутијата за зачини. Погоден за складирање на разни мирудии и зачини, како што се сол, шеќер, бибер, лук во прав, сладолед и топло чоколадо, итн. Вашите најчесто користени зачини, лесни за полнење, само подигнете го капакот, изберете зачини и потоа затворете го капакот. Применлива сцена : Овој сет за зачини за зачини е погоден за дома, хотел, кафе, вклучена, забава, итн., Погоден за складирање и зачувување на разни состојки, вклучувајќи сол, шеќер, бибер, лук во прав, состојки за сладолед, starвезда анасон, цимин Конзерви, џем, оџак, брашно, чај, кафе, ванила, мини бел слез, итн. Ако имате какви било проблеми со овој сет решение. Дизајн карактеристики : Овој сет за зачини за зачини е четири независни внатрешни контејнери кои можат да се расклопат или исчистат одделно. Дизајнот на Baffle ги раздвојува зачините и спречува мириси. Транспарентно размавта ги покрива сите содржини, што е јасно видлива, водоотпорна и отпорност на нафта, и изолира дамки од маслото, што го прави многу лесен за употреба и полнење. Лажица е вклучена во секоја тегла за зачини. Опис на производот : Големината на овој сет за зачини за зачини е 26*8,7*7,5 см/10.9in, изработен од висококвалитетен PP материјал, силен и издржлив, не грижете се за паѓање и кршење на кутијата за зачини. Погоден за складирање на разни мирудии и зачини, како што се сол, шеќер, бибер, лук во прав, сладолед и топло чоколадо, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди