.

.

Teубовници на ткаење забавни кул подароци за ткајачи Тригарски кригларки за патувања

Teубовници на ткаење забавни кул подароци за ткајачи Тригарски кригларки за патувања

DEN 1121.60

Количина на стоки
Тековен

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Направено од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Забелешка : Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте не и ние ќе го направиме правилно.

Други карактеристики

Најдобри понуди