.

.

ПМЕ квадратна торта картичка, 13-инчи, сребро

ПМЕ квадратна торта картичка, 13-инчи, сребро

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

Совршено е да се користи како основа на која било торта за славење, гатао или за употреба меѓу наредени колачи Димензии : 330 x 330 mm (13 x 13-инчи). Силна картичка, дебела 3 мм (¼ инчи). Метална сребрена завршница. Завршено со хигиенска метална облога Оваа картонска картичка за торта е совршена за основата на која било торта за славење, гатаукс или за употреба меѓу наредени колачи. Таблата е намалена во чиста пакување за заштита и доаѓа со јасни метрички и империјални мерења.

Други карактеристики

Најдобри понуди