.

.

вакуум со вакуум во венецуела, изолирана кригла од не'рѓосувачки челик, 16 мл, лесен чист, доказ за протекување на флип -капакот Венецуелско знаме со икони од Каракас

вакуум со вакуум во венецуела, изолирана кригла од не'рѓосувачки челик, 16 мл, лесен чист, доказ за протекување на флип -капакот Венецуелско

DEN 335.84

Количина на стоки
Тековен

Термички wallид изолирана чаша за кафе : Tumbler Costablue Cafe е вашиот секојдневен придружник, изолиран со вакуум со двојни wallидови што им помага на вашите пијалоци да се одржуваат ладни или топло долго време Чувајте ги пијалоците топло 5 часа и ладно 12 часа. Лесно е да се носи каде и да сакате. Материјал без хемикалии : Нашите чаши за гушкање се состојат од не'рѓосувачки челик со неколку завршна обработка, така што нема грижи за пилинг или 'рѓа. Оваа термичка кригла е лесна, нераскинлива исто така лесна за миење. Изберете ја вашата идеална боја на Tumbler од опсегот на нашите странични бои. Секоја кригла има капацитет од 16 мл, кој е погоден за сите видови пијалоци. Капаци за протекување на протекување : капакот без BPA е лесен за отворање и чистење, само превртете го изолираниот капа на тумнувачот отворен и затворен, така што е запечатено затворено кога ќе завршите пиење. Флип капакот на патната кригла цврсто го заклучува жлебот, така што нема да се истури или истекува на облеката и ќе ви даде подобри перформанси за запечатување за време на патувањето. Широка апликација : Нашите чаши од не'рѓосувачки челик се лесни за пополнување и чистење, имаат омилени пијалоци како што се кафе, чај, топла вода, пиво, мраз вода, духовни пијалоци и многу други. Уживајте во вашите специјални пијалоци на кампување, патни патувања, патувања, излети во оваа голема кригла кафе. Безбедни, машини за миење садови : овие чаши за кафе се алтернатива за еднократно користење за пластични шишиња и се толку безбедни за планетата. Бидејќи капакот на Tumbler е без BPA, ова е безбедно машина за миење садови, но шишето треба да се измие само со рака. Одличен сувенски, подарок, или само да се користи на ден на денови, враќајќи ги спомени од Венецуела како Каик Рон, Карупано Рон, Поларно пиво, Кокосета, Пирулин Савој Касабе Кафе Мадрид Пенон Понче Крема. Термички wallид изолирана чаша за кафе : Tumbler Costablue Cafe е вашиот секојдневен придружник, изолиран со вакуум со двојни wallидови што им помага на вашите пијалоци да се одржуваат ладни или топло долго време. Чувајте ги пијалоците топло 5 часа и ладно 12 часа. Лесно е да се носи каде и да сакате. Материјал без хемикалии : Нашите чаши за гушкање се состојат од не'рѓосувачки челик со неколку завршна обработка, така што нема грижи за пилинг или 'рѓа. Оваа термичка кригла е лесна, нераскинлива исто така лесна за миење. Изберете ја вашата идеална боја на Tumbler од опсегот на нашите странични бои. Секоја кригла има капацитет од 16 мл, кој е погоден за сите видови пијалоци. Капаци за протекување на протекување : капакот без BPA е лесен за отворање и чистење, само превртете го изолираниот капа на тумнувачот отворен и затворен, така што е запечатено затворено кога ќе завршите пиење.

Други карактеристики

Најдобри понуди