.

.

Специјалитети на мелницата на Сутер од 16 унца кригла од не'рѓосувачки патувања - го сакам мојот бигл

Специјалитети на мелницата на Сутер од 16 унца кригла од не'рѓосувачки патувања - го сакам мојот бигл

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Машинско миење Изолира топли и ладни пијалоци. Не'рѓосувачки челик. Подготвен капак. Не-лизгачка база. Вклучена пакување за подароци со кадифена торбичка. Изолира топли и ладни пијалоци. Не'рѓосувачки челик. Подготвен капак. Не-лизгачка база. Вклучена пакување за подароци со кадифена торбичка. Нашиот нов, „Јас го сакам мојот бигл“ 16 мл. Топла и ладна изолирана кригла за патувања е дизајнирана со отпорен на капакот на прскање и база на нелигани. Оваа кригла практично се вклопува во сите држачи за чаши и е конструирана од не'рѓосувачки челик со двојни wallидови. Сликата е ласерска врежана за да се обезбеди нашите клиенти да добијат целосно издржлив и долготраен производ.

Други карактеристики

Најдобри понуди