.

.

Nyko Raven безжичен контролер за PS3

Nyko Raven безжичен контролер за PS3

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Уникатен ергономски дизајн за дополнителна удобност 25 нозе безжичен опсег. Мекиот финиш на допир обезбедува супериорен зафат. Вградената литиум-јонска батерија што може да се надополнува обезбедува до 25 часа време на игра. Копчињата инспирирани од рамото овозможуваат побрзо време на одговор. Уникатен ергономски дизајн за дополнителна удобност. 25 нозе безжичен опсег. Мекиот финиш на допир обезбедува супериорен зафат. Вградената литиум-јонска батерија што може да се надополнува обезбедува до 25 часа време на игра. Копчињата инспирирани од рамото овозможуваат побрзо време на одговор. Равен е премија, целосен прикажан, безжичен контролер за Play Station 3 во кој има тотално уникатен ергономски дизајн изграден од земја за да ги исполни барањата на најригорозните гејмери. Равен безжичен комуницира со Play Station 3 преку USB dongle, обезбедувајќи 25 метри слобода на игра. Единствениот ергономски дизајн овозможува максимална удобност за време на интензивни сесии за игра и одлики специјално дизајнирани копчиња за активирање на активирање, ги спречуваат прстите да не се лизгаат. Мекото чувство на површина го покрива целото тело на гавранот, обезбедувајќи утешен зафат што е безбеден, но мек.

Други карактеристики

Најдобри понуди