.

.

Пенење Бања Д-Р Teal Со Чиста Епсом Сол, Појасни &засилувач; Мазна Со Вештерка Леска &засилувач; Алое Вера, 34 fl оз

Пенење Бања Д-Р Teal Со Чиста Епсом Сол, Појасни &засилувач; Мазна Со Вештерка Леска &засилувач; Алое Вера, 34 fl оз

DEN 249.44

Количина на стоки
Тековен

Ја трансформира вашата бања во релаксирачки момент за грижа за себе Терапевтските етерични масла ги смируваат сетилата и помагаат да се обезбеди ослободување од стресот. Чистата Сол Епсом (МАГНЕЗИУМ СУЛФАТ УСП) помага во ревитализација на уморни, болни мускули. Сертифицираната Органска Леска од Вештерки помага да се разјасни и изедначи за да се промовира поздрав изглед на кожата. Парабен и фталат бесплатно и никогаш не се тестираат на животни. Произведено во САД. Тип на кожа : Комбинација. Вештерката Леска И Алое На Д р Теал Појасни И Непречено Пенење Бања ја трансформира вашата бања во релаксирачки момент за грижа за себе со терапевтски етерични масла за смирување на сетилата и помагаат да се обезбеди ослободување од стресот. Чистата Сол Епсом (МАГНЕЗИУМ СУЛФАТ УСП) помага во ревитализација на уморни, болни мускули, додека Сертифицираната Органска Леска од Вештерки помага да се разјасни и изедначи за да се промовира поздрав изглед на кожата.

Други карактеристики

Најдобри понуди