.

.

4 Пар 8 Парчиња Шарени Ракавици За Пилинг За Туш-Врвни Ракавици За Бања-Ракавици За Чистење На Телото За Туширање, Спа, Масажа, Пилинг За Тело, Отстранување На Мртва К?

4 Пар 8 Парчиња Шарени Ракавици За Пилинг За Туш-Врвни Ракавици За Бања-Ракавици За Чистење На Телото За Туширање, Спа, Масажа,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Задолжително За Мазна Кожа : Уживајте во меката и мазна кожа како свила! Овие ракавици за пилинг можат нежно да ја отстранат мртвата кожа, стимулирајќи ја циркулацијата на кожата и да направат да се чувствувате темелно чисти по секоја употреба По некое време, вашата кожа ќе се чувствува помазна, помека. Само Вистинската Грубост : Изработени со уникатен мешан материјал, нашите ракавици за капење се неверојатни за пилинг. Не премногу меки кои немаат ефект врз пилинг, ниту премногу тешки за да ви овозможат да се чувствувате груби на кожата. Ќе ја добиете вистинската количина на пилинг секој пат кога ќе ги користите. Разновиден т се протега додека користите. Вклучени 4 Бои : Секој комплет има 4 различни бои (сина, розова, виолетова и беж), што е многу погодно за семејството да ги кодира своите ракавици за капење. И неговите светли бои, исто така, даваат нова виталност во бањата.

Други карактеристики

Најдобри понуди