.

.

5 Пинцети За Дијаманти Со Дијаманти Алатка За Подигање На Скапоцени Камења, Алатка За Изработка На Накит Од Г. С Онлајн Продавница

5 Пинцети За Дијаманти Со Дијаманти Алатка За Подигање На Скапоцени Камења, Алатка За Изработка На Накит Од Г. С Онлајн Продавница

DEN 1595.20

Количина на стоки
Тековен

Ослободете Го Клипот И Оградата Зграпчува Монистра, Накит, Мала Завртка И Други Мали Работни Парчиња Одлично Е За Лесно Подигање И Поставување Мали Камења. Обезбедува Извонреден Поглед На Вашиот Камен Од Сите Агли И Е Натоварен Со Пружина. Одлично За Поправка На Монистра, Часовници И Очила. Лесен за ракување, Зафатен За Прст За Лесно Држење. Карактеристики : 1. Ослободете го клипот и оградата зграпчува монистра, накит, мала завртка и други мали работни парчиња. Одлично е за лесно подигање и поставување мали камења. Обезбедува извонреден поглед на вашиот камен од сите агли и е натоварен со пружина. Одлично за поправка на монистра, часовници и очила. Лесен за ракување, зафатен за прст за лесно држење. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Алатки За Накит Материјал : Метална Боја : Како Што Се Прикажани Сликите Должина : Прибл. 11,4 см/4,5 Во Списокот Со Пакети : 1 * Боја На Држачот За Заби : Црна Обложена.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Jewelry Tools
Material:
Metal
Color:
As Pictures Shown
Length:
Approx. 11.4cm/4.5in
Package List:
1 * Prong Holder:
Color:
Black Coated:

Најдобри понуди