.

.

Лавја Луксузни Цитрус Чиста Природна Бања Сол Формула за Тело &засилувач; Нога Спа Релаксирачки, Мускулите Обновување, Арома Бања Терапија, Лечи Болки Во Телото, На?

Лавја Луксузни Цитрус Чиста Природна Бања Сол Формула за Тело &засилувач; Нога Спа Релаксирачки, Мускулите Обновување, Арома Бања Терапија, Лечи

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Лавја Бања Сол-Е Одличен За Бања и Капење, Добар Сон, Ослободување Од Стрес, Релаксирање, Обновување На Мускулите, Го Запира мирисот на телото, Лечи болки во телото, Обезбедува чиста И мазна Убавина На кожата и Лична Нега Ефективна формула-Едноставни и природни состојки мешавина Од Епсом, Хималајска, Сол Од Мртво море со чисто есенцијално масло. Мирис-Цитрус е познат По Зајакнување на емоционалната и физичката енергија на телото и умот и рамнотежата е клучот за здраво тело актуелна апликација за лесни, летни ароми ќе изгледа многу податливо крајното време за релаксација. Едноставно-без Суровост, без сулфат, без парабени, без фталати и еколошки свесни. Лесен за чување и употреба - Спакуван во тегла за Миленичиња што Може да се Рециклира, лесен за отворање и складирање. Солта За Капење лавија нуди луксузно и Релаксирачко искуство. Нашата сол за Капење е направена со најквалитетни етерични масла и ве остава да се чувствувате освежени и опуштени.

Други карактеристики

Најдобри понуди