.

.

Игли за микроблејдинг, Тазај 50 парчиња 12 Иглички Наклонета Трајна Шминка Игла За Тетоважа На Веѓи ПЦД Сечила За Микроблејдинг За Материјали За Микроблејдинг

Игли за микроблејдинг, Тазај 50 парчиња 12 Иглички Наклонета Трајна Шминка Игла За Тетоважа На Веѓи ПЦД Сечила За Микроблејдинг За Материјали

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

ВИСОК КВАЛИТЕТ-Сертифициран од Гама Зраци и е во согласност со меѓународната козметологија и медицински барања Иглите за тетоважа на веѓите се безбедни и durable.It е еден од најдобрите материјали за микроблејдинг. ПАКЕТИТЕ ВКЛУЧУВААТ-иглите за микроблејдинг за Еднократна Употреба се изработени од нерѓосувачки Челик 316. Секоја кутија од 50 парчиња микроблејдинг игли Ф12, тие се индивидуални запечатени спакувани, побезбедни и чисти. НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИ-иглите за микроблејд можат да се користат со пенкало за тетовирање на веѓите за да се направи трајна шминка. Компатибилен за СИТЕ 3Д микроблејдинг пенкало, Одлична стабилност, помалку вибрации. ПОГОДНИ-сечилата за микроблејдинг Со Супериорен квалитет обезбедуваат крајна сила, прецизност и стабилност што ја барате.12 F може да биде погоден за густа веѓа и помалку веѓа. Гаранција за задоволство-Прилагодлива за сите наставници за Веѓи и Тетоважи.Веруваме дека нашите постојани игли за шминка се одличен квалитет.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни. само едноставно вратете го за целосно враќање или размена. Тазај 50 парчиња Микроблејдинг игли С12 Карактеристики : - Иглите За Микроблејдинг се изработени од нерѓосувачки челик од медицинско одделение. - Само за еднократна употреба. Поединечно спакувани. - Одлична стабилност, помалку вибрации. Безбеден и издржлив.

Други карактеристики

Најдобри понуди