.

.

НАКАСЕ 40 парчиња 3РС 7М1

НАКАСЕ 40 парчиња 3РС 7М1

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

€ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ZAQASE Иглите се изработени од висококвалитетен компјутерски материјал и нерѓосувачки челик Во споредба со нормалните игли на кертриџот, нашите игли се посилни и потрајни. Со остриот врв на иглата, полесно е да се пробие кожата без да се предизвика оштетување на кожата. ●ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ●со стандардна големина, Иглата НА Кертриџот НАКАСЕ е компатибилна со повеќето рачки и пенкала, а уметниците можат непречено да се префрлаат за време на употребата. Уникатниот дизајн на работ на иглата овозможува да се апсорбира повеќе мастило, подобар избор за засенчување и поставата. ●ПРЕВЕНЦИЈА на ПОВРАТЕН ПРОТОК ● внатрешноста на иглите се надгради од пружина до гумен затворач, не само што го спречува мастилото да тече назад и ефикасно ја оштетува машината, туку и ја фиксира иглата за да спречи нејзино тресење. ●ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА € 20 PCS 1203 RS и 20pcs 1207 M1. За безбедност, секоја игла со кратки рачки е гас Е.

Други карактеристики

Најдобри понуди