.

.

Капа на хаубата за спиење AOOPISTC за жени, прилагодливо реверзибилно сатенско капаче, дамки за дамки за ноќно спиење на хаубата за коса

Капа на хаубата за спиење AOOPISTC за жени, прилагодливо реверзибилно сатенско капаче, дамки за дамки за ноќно спиење на хаубата за коса

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

进口 Затворање на влечење. Само миење на рацете. ★ Сатен материјал со висока оценка : Свилен сатен со висок степен, лесен, мек, здив и пријател на кожата, заштити ја косата и одржувајте ги вашите фризури. Одржувајте влага, нема засенчување на бојата или бледнее. ★ Функција : Двоен слој, реверзибилен, издржлив, мазен, песок и разноврсност; дизајн на двојно јаже, еластична во хаубата за да одговара на главата, прилагодливиот влечење го прави удобно и да остане натаму. ★ Екстра голема големина : Една големина (37*37см) одговара на скоро возрасни дизајн на двојно јаже, еластична во хаубата за да одговара на главата, прилагодливата влечење го прави удобно и да остане натаму. ★ Екстра голема големина : Една големина (37*37 см) одговара на скоро возрасни и деца, и одлично за држење на природна коса, плетенки, ткаени, ролери, стеги за коса, долга коса и нагоре. ★ Нота Дизајн : Различни дизајни, како што се мандала, череп, сончоглед, боја на вратоврска, крава, југозападен Ацтек, итн., Исто така, поддршка за прилагодете го вашиот сопствен дизајн, совршен подарок за вашето семејство и пријатели. Да ве натера да изгледате прекрасно. ★ Перење : миење на рацете или миење на машината на деликатни поставки со лесен детергент. Нека воздухот се исуши. Капа на хаубата за спиење на сатенска сатен. ✔ Една големина, прилагодливи костими за дамки, ве одведуваат за да уживате во многу ноќи на блажен сон.

Други карактеристики

Најдобри понуди