.

.

100 ПАРЧИЊА поединечно завиткано капаче за туширање, мултифункционално задебелено еластично капаче за туширање, капаче за коса за туширање, преносливо патување

100 ПАРЧИЊА поединечно завиткано капаче за туширање, мултифункционално задебелено еластично капаче за туширање, капаче за коса за

DEN 105.44

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетен материјал : изработен од висококвалитетна издржлива пластика, двојно засилен, мек материјал, густ водоотпорен, отпорен на масло, отпорен на прашина, добра цврстина, проѕирен, мек, нетоксичен и невкусен, еколошки и здрав, капа за туширање за еднократна употреба, нема потреба од чистење, Лесен Издржлив, 100 парчиња по пакување, гарантирано да не се кине кога ќе се капете Посебно пакување : Секое капаче за третман на коса е индивидуално спакувано во мала проѕирна торбичка, која може да се користи истовремено, лесно се носи и полесно се организира и носи при патување. Повеќекратна употреба : овие проѕирни капачиња за туширање се разноврсни, може да се користат за боја за коса, домаќинство, хотел и фризерски салон, туш и нега на коса, а исто така може да ја покријат вашата ладилна храна во фрижидер, Овие се исто така многу погодни за патниците кои сакаат да спречат чевлите да се мешаат со чиста облека во нивните куфери. Еластичните капачиња ја штитат косата од вода додека се тушираат и капат, Еластичното капаче ја штити косата од вода за време на туширање/бања Оваа капа е погодна за туширање и ја штити косата за време на кондиционирање. Супер Еластичност - оваа капа за туширање е прилагодлива и еластичност, одличен избор за мажи, жени, девојки со кратка или долга коса. Тоа е доволно голем за повеќето главата. Хотел, семејна употреба, спа центар, сончање, нега на коса, кампување и патување, многу погоден за заштита на косата под туш. Кога сликате, заштитете ја косата/капата од капки боја. Готвење во кујната. Покријте го садот за храна во фрижидер. Одржувајте мала и деликатна опрема или камери.

Други карактеристики

Најдобри понуди