.

.

Вежбајте Кожа - Autdor 10pcs Празно Тетоважа Пракса Кожата Двојни Страни 8x6x0. 05 Тенки Меки Силиконски Влошки Микроблејдинг Веѓа Пракса Кожата

Вежбајте Кожа - Autdor 10pcs Празно Тетоважа Пракса Кожата Двојни Страни 8x6x0. 05 Тенки Меки Силиконски Влошки Микроблејдинг Веѓа Пракса

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

ПАКЕТ и ГОЛЕМИНИ - 10 парчиња индивидуално пакување за секоја тетоважа пракса кожа Дебелината на овие силиконски влошки е 0,05 во (1,2 мм), е широка 8" долги за 6". Обезбедување доволно простор за создавање на вашето ремек-дело. Двете страни на секоја кожа за тетоважа се празни, може да се користат од двете страни. Флексибилна и ЛЕСНА за УПОТРЕБА - флексибилната кожа за вежбање тетоважи може да ја завитка околу предметот давајќи му ја контурата вашата желба, да ви помогне да научите како да тетовирате контурирани делови од телото како раце и нозе,гради или грб. Практиката на кожата на силиконската тетоважа е совршена за тетовирање, вежбање микроблејдинг, вежбање веѓи. КВАЛИТЕТ СЛИЧЕН на КОЖАТА - кожата за вежбање микроблејдинг за тетовирање е направена од квалитетен Силиконски Мек и растеглив. Дојдете со голема еластичност и поседувајте подобро чувство на допир слично на кожата. Издржлив и еднократно, дизајниран за вежбање тетоважи. Идеален за почетници до искусни уметници за тетовирање. ШИРОКО ПРИМЕНА-лажната кожа за тетоважа овозможува вежбање различни техники, од оцртување до засенчување. Тестирање на вашиот напредок за време на вежбање или тестирање на нови машини за тетовирање или мастила. Зачувајте ги вашите уметнички дела како напредок или покажете одлични примери на вашата уметност, покажете ги вашите различни вештини за тетовирање. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО - ние сме посветени да обезбедиме 100% гаранција за задоволство.

Други карактеристики

Најдобри понуди