.

.

Мичум За Жени Се Тркалаат На, Анти-Потење &засилувач; Дезодоранси, Прав Свежи, 1.7 Мл

Мичум За Жени Се Тркалаат На, Анти-Потење &засилувач; Дезодоранси, Прав Свежи, 1.7 Мл

DEN 55.68

Количина на стоки
Тековен

Пакување од 6, Секоја 1,7 Унца Мичум Напредна Технологија За Контрола На Мирис На Кислород. Истата моќна формула. Моќна заштита во текот на целиот ден. Дерматолог Одобрени. Алкохол Слободен. Ја намалува влажноста на пазувите. Нашата ексклузивна формула ослободува чист кислород, природен борец за мирис, за да помогне во елиминирање на мирисот предизвикан од бактерии. Максимална заштита од влажност со највисоко ниво на активна состојка.

Други карактеристики

Најдобри понуди