.

.

Кисангел бебе када бебе када бебе када 6 парчиња бебе туш ексфолирачки туш сунѓер тело сунѓери чистачи деца бања сунѓер бања сунѓер туш бебе бања када када када за к

Кисангел бебе када бебе када бебе када 6 парчиња бебе туш ексфолирачки туш сунѓер тело сунѓери чистачи деца бања сунѓер бања сунѓер туш

DEN 187.84

Количина на стоки
Тековен

памук Сунѓер за туширање : Направено од материјали, безбеден за нежна кожа. Exfoliating Pad : Среќна светлина на лицето на бебето : Големите бои и lovingубовните детали ги прават навистина привлечни. Сунѓер за бања за новороденчиња : Совршен за ексфолијација, масирање и општо чистење. Сунѓер за туширање : мал и исклучителен, погоден за складирање. Сунѓер за туширање : Дизајн на прашка, кој може да биде суспендиран и поставен. Сунѓер за туширање : Направено од материјали, безбеден за нежна кожа. Exfoliating Pad : Среќна светлина на лицето на бебето : Големите бои и lovingубовните детали ги прават навистина привлечни. Сунѓер за бања за новороденчиња : Совршен за ексфолијација, масирање и општо чистење. Сунѓер за туширање : мал и исклучителен, погоден за складирање. Сунѓер за туширање : Дизајн на прашка, кој може да биде суспендиран и поставен. Пакетот вклучува 6 х сунѓер (розова, жолта и сина) карактеристики - боја : разновидна боја - материјал : памук и полиестер - Големина : 15.

Други карактеристики

Најдобри понуди