.

.

Исцелителна бања сунѓер бања сунѓер бања сунѓер капење бања сунѓери туш loofahs mesh pouf туш за мажи жени бања бања бања миење 3 парчиња чистење сунѓер бања чистач бања чи?

Исцелителна бања сунѓер бања сунѓер бања сунѓер капење бања сунѓери туш loofahs mesh pouf туш за мажи жени бања бања бања миење 3 парчиња

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Совршен за ексфолијација, мека за допир Квалитетниот материјал, можете да го користите со доверба. Исто така, може да ви помогне да се опуштите и да ви овозможи да уживате во тушот. Топката за туширање е опремена со јаже за лесна употреба и суспензија. Getе добиете 3 парчиња топки за туширање, лесни за замена и употреба. Благодарение на цврсто вкрстената мрежа, силно пенење, ова доведува до помала потрошувачка на гел за туширање. Опис Овие топчиња со цвеќиња за бања усвојуваат исклучителна техника на плетење, импресивно подобрување на цврстината и издржливоста на секое сунѓерско јадро за миење на телото. Тие нема лесно да се распаднат. Дизајнот на висечка јамка на топката за туширање го олеснува сушењето. Ви нуди удобно искуство кога длабоко ја чистите кожата. Карактеристики- боја : како што е прикажано. - Материјал : ЈП, коноп. Пакет, вклучувајќи топки за бања од 3 парчиња.

Други карактеристики

Најдобри понуди