.

.

180 Парчиња Обетки За Чистење Дупки, Комплет За Нега На Мирис На Мирис Од Роза, Пирсинг Конец За Еднократна Употреба Пирсинг Линија За Чистење На Пирсинг, Алатка За Чи

180 Парчиња Обетки За Чистење Дупки, Комплет За Нега На Мирис На Мирис Од Роза, Пирсинг Конец За Еднократна Употреба Пирсинг Линија За Чистење

DEN 103.84

Количина на стоки
Тековен

Алатки за чистење дупки за уши : пакетот вклучува 3 шишиња линии за чистење дупки за уши, секое шише доаѓа со 60 парчиња, вкупно 180 парчиња, доволно за да ги задоволи вашите потреби за секојдневно чистење Квалитетен материјал : линијата за чистење на пирсингот на увото е составена од тенка нишка, флексибилна и пријателска за кожата, помека и удобна за да ви обезбеди посеопфатна грижа за дупките за ушите, повеќе не треба да се грижите за нечистотијата во ушите. Повеќекратна употреба : линиите за чистење на ушните дупки можат да работат со течност за чистење на ушите или директно да се навлажнуваат и да се нанесуваат на дупките за уво; можете да го користите разумно според она што го имате околу вас за да ги исчистите ушите. Лесен за употреба : удобен е и брз за користење на средствата за чистење дупки за обетки; безболно е да ја исчистите дупката за уво, да го отстраните необичниот мирис и да ја бањате дупката за уво; само треба да ја навлажнете, а потоа да ја ставите во сопствената дупка за уши за чистење.

Други карактеристики

Најдобри понуди