.

.

СУПВОКС Крпи за Чистење 3 парчиња Комплети за Пилинг За Нега на Кожа Ракавици За Туширање Бања Мрежа Туш Грб Триење Пешкир Чистење На Телото Пилинг Сунѓер За Бања За

СУПВОКС Крпи за Чистење 3 парчиња Комплети за Пилинг За Нега на Кожа Ракавици За Туширање Бања Мрежа Туш Грб Триење Пешкир Чистење На Телото

DEN 155.36

Количина на стоки
Тековен

Чистач за грб : Изработен од дебели материјали со продолжен дизајн, удобен и издржлив за долготрајна употреба Крпа за туширање : тело, заштедете време и енергија, секојдневно длабоко чистење на телото. Пилинг крпа за капење : може да произведе богати меурчиња, со што ефикасно ќе ја исчисти кожата во областите на телото, како грбот, вратот, рамената. Топка за капење : ви Овозможува лесно масирање и чистење на грбот и другите тешко достапни области на телото. Ракавица за миење бања : може да биде од двете страни и исчистена од двете страни. Опис3 парчиња Комплети За Пилинг За Нега На Кожа Ракавици За Туширање Решетка За Бања Туш Топка За Триење На Грбот Чистење На Крпа За Тело Пилинг Сунѓер За Бања За Жени и Машкикарактеристики - Материјал : Крпа.- Големина (цвет за Капење) : 4,72 х 4,72 х1, 97 инчи/12 х 12 х 5см - Големина (повлечете ја лентата за грб) : 23,62 х 3,74 х 0,20 инчи/60 х 9,5 х 0,5 см-Големина (Крпа за Капење) : 8,66 х 5,31 инчи/22 х 13,5 цпакаж Вклучувајќи 1 х повлечете ја лентата 1 х топка за бања 1 х Крпа за капење.

Други карактеристики

Најдобри понуди