.

.

Ембри-ридл аеронаутички универзитет сендвич капа унисекс класичен бејзбол капунсекс прилагодлива каскета тато капа

Ембри-ридл аеронаутички универзитет сендвич капа унисекс класичен бејзбол капунсекс прилагодлива каскета тато капа

DEN 170.56

Количина на стоки
Тековен

100% памук Само миење на рацете. 【Опис на материјалот : : 100% полиестер. 【Инструкции за перење : : Се препорачува да се мијат со рака и поретко, не притискајте Бришење и не може да се измие машина. Performance Performance Performance】 : Polyester Twill ткаенина, перформанси, мека, дишење, удобно за носење, издржливо и не деформирано. 【Применливи сценарија】 : Оваа аниме -капаче со аниме е одличен избор за дневна употреба и активности на отворено, особено одење во џунгла, риболов, трчање, хигикирање, бејзбол, велосипедизам, тенис. 【Посебен опис Бејзбол капа】 : Без разлика дали барате стилска спортска црна капа за вашите активности на отворено, дневни вежби или само завршен допир до вашиот обичен изглед, оваа капа со капи ќе ви обезбеди покриеност и ќе ве задржи покриени додека носите престој Забавен。. 100% полиестер; само миење на рацете; материјал - гроздобер, класичен и безвременски стил. 100% полиестерска капа, дишење, удобно цел ден .; Една големина одговара на повеќето - прилагодливото затворање на металот обезбедува флексибилно вклопување. Се вклопува за мажи, жени и тинејџери. Одлична идеја за Денот на мајката/ Денот на таткото/ роденденот/ Божиќниот подарок за вашето семејство и пријатели .

Други карактеристики

Најдобри понуди