.

.

Keitech замав удар од 4-инчен мек падлетаил пливање

Keitech замав удар од 4-инчен мек падлетаил пливање

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Оригиналниот процес на вбризгување во боја на Kleitsch користи различни видови солена пластика за да постигне подобра рамнотежа и дејствување Популарен избор за А-Риг. Овие разноврсни мамки за пливање доаѓаат во четири големини за да одговараат на какви било услови за риболов. Оригиналниот процес на вбризгување во боја на Kleitsch користи различни видови солена пластика за да постигне подобра рамнотежа и дејствување. Популарен избор за А-Риг. Овие разноврсни мамки за пливање доаѓаат во четири големини за да одговараат на какви било услови за риболов. Победете турнири со влијание со реалното дејство за замав на Keitech Swing Impact 4-инчен мек падлетаил пливање! Неговиот елегантен и ефикасен дизајн му обезбедува природно движење на пливање што ги воодушевува рибите. Доаѓа во пакет од 8 со широк спектар на примамливи бои. Со својот силен мирис на лигњи во комбинација со осветленоста и транспарентноста на процесот на инјектирање со две бои Keitech, Keitech Swing Impact 4-inch Soft Paddletail Swimbait се покажа како вистински победник на натпреварот.

Други карактеристики

Најдобри понуди