.

.

Каваосар измие потресени жени капи безбол капачиња кои трчаат капи Брзи суви капи

Каваосар измие потресени жени капи безбол капачиња кои трчаат капи Брзи суви капи

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на кука и јамка. 【Крис Крос жени капа】 Оваа бејзбол капачиња од коњчиња/Горас Пара Мујер се дизајнирани со најновата крст на крстот на задната лажица на капачето на капачето, што е совршено за влечење уникатна мода кон другите. Тој е совршен придружник за плажа, базен, парк, велосипедизам, патување, кампување, голф, игри со бејзбол или какви било спортски и активности на отворено. 【Прилагодливи капи на коњчиња】 Внатрешниот обем на овие женски бејзбол капа мери приближно 22 инчи. Со прилагодливиот велкро на задниот дел од капачето, може да се прилагоди за да се измери насекаде помеѓу 20 и 22,8 инчи, поставувајќи неколку различни големини на главата. Ширина на капакот на капа е 2,65 инчи. Само 1,7 унци, неопходно е за пешачење и трчање и нема да ве натера да се чувствувате тешки!. 【Кога да се носи】 Носете ја оваа женска неуредна капа од пунџа во секое време/ каде било. Some examples include : beach, park, pool, gym, work, outdoor music festivals, sporting events, gardening, walking your dogs, boating, vacation, camping, hiking, fishing, floating, weekend getaway, honeymoon, bachelorette parties, amusment parks, Патување, исто така, како што е тренерска капа, женски додатоци за голф и многу повеќе!.

Други карактеристики

Најдобри понуди