.

.

Оук остров Нова Шкотска стрели и черепи женски класичен каубојски капа возрасен смешен сончев тато капа бејзбол капи

Оук остров Нова Шкотска стрели и черепи женски класичен каубојски капа возрасен смешен сончев тато капа бејзбол капи

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал за бејзбол капа : 100% висококвалитетен памук. Светла тежина и дишење. Прилагодлив : Прилагодлив дизајн, можете слободно да ја прилагодите големината. Обем на главата : 22-23inch (55 см - 59 см), им одговара на повеќето мажи. Практично : Класичното криви капаче, тешка и јасна, ладна и стилска. Носете ја оваа удобна капа за време на сите ваши активности на отворено за да ја заштитите кожата од УВ оштетување и да ги чувате косата и очите безбедни од вас. Подарок : Подарок за семејство на пријатели, или колеги, на родендени, празници, годишнини, Нова година на Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ, итн. , патување, риболов, улична танчер, летни активности на плажа, надвор со пријатели, бејзбол, возење велосипед, голф, тенис, патување, натпревар, костуми или улични танчери, активности на плажа. Спарете го со омилените фармерки, маица или врвот, тоа е одличен избор. Исклучено за обичен, хип-хоп, спорт, улична танчер, активности на летна плажа, надвор со пријатели, забави за костуми или други прилики.

Други карактеристики

Најдобри понуди